Malý turnaj na Velký pátek aneb GUMÁK OPEN

Na Velký pátek 30.3. jsme uspořádali malý turnaj pod názvem „Gumák open“.

Jak již název napovídá, hrálo se s těmi neojbyčejnějšími šipkami, takzvanými gumáky nebo chcete-li plasťáky. Na turnaj a zelené pivečko od Chotěboře dorazilo 21 hráčů včetně 5 hráček. Hrálo se na 5ti automatech. Systém byl taktéž malinko pozměněn oproti standartním turnajům a nejen tedy, že se hrálo gumákama, ale zavírat se mohlo i triplem tedy Master OUT.

Jak to celé dopadlo? Aby jsme nevynechali nikoho….. na děleném 17.-21. místě se umístili Macenauerová Michaela, Machková Michaela, Tomeček Michal, Skalník Jakub, Hošková Ilona, na 13.-16. místě Simeonov Milen, Vejrostová Lucie, Bednář Jan, Golebievski Karol. 9.-12. místo obsadili Ševčík Vlastimil, Fiedler Pavel, Veselá Veronika, Zbořil Radim. 7.-8 místo si vybojovali Kout Jiří a Šeregely Roman. První ceny v podobě 1hodiny bowlingu zdarma a láhve vína HS pozdního sběru získali na 5.-6. místě Rozprým Michal a Korčák Lukáš. Stejně tak na bramborové místo čekala láhev pozdního sběru a poukázka na bowling. Čtvrté místo obsadil Pavličko Anton.

Na první 3 čekali velké balíčky s dobrotami včetně vína a taktéž poukázky na bowling. Bronzovou příčku obsadil Rus Martin. Druhé místo vyhrál Kváčala Tomáš a celkovým vítězem Gumák OPENU se stal Nébl Pavel.